XFP2018-10-03T10:53:41+00:00

XFP

Opticonnect biedt een serie XFP (eXtended Form-factor Pluggable) transceivers voor communicatie over glasvezel met datasnelheden tot 10Gbps en afstanden tot 80km. De XFP Optics zijn gestandaardiseerd en kunnen worden toegepast in verschillende type hardware; switches, routers en servers van verschillende fabrikanten. 

Opticonnect biedt een complete reeks van standard XFP Optics, maar ook CWDM en DWDM XFP Optics voor WDM netwerken. Opticonnects XFP Optics zijn beschikbaar in datasnelheden tot 10Gbps. Waarbij Opticonnect de keuze biedt uit een vaste datasnelheid, een verstelbare datasnelheid (Multirate). Al onze XFP Optics zijn uitgevoerd met Digital Diagnostics Monitoring (DDM). Afhankelijk van het type glasvezel ondersteunen de XFP Optics een afstand tot 80km zonder behulp van optische versterking.

Standard Dual Fiber
Standard Dual Fiber XFP tranceivers zijn geschikt voor een enkele verbinding, zoals een verbinding tussen twee switches. Meestal maar niet noodzakelijk wordt er gebruik gemaakt van twee vezels, één voor het versturen van het signaal en één om het signaal te ontvangen. Opticonnect biedt Optics voor zowel MultiMode als SingleMode vezels, die toepasbaar zijn in de gangbare netwerkapparatuur. Opticonnects Dual Fiber XFP Optics zijn beschikbaar in datasnelheden van 8Gbps tot 10Gbps. Waarbij Opticonnect de keuze biedt uit een vaste datasnelheid, een verstelbare datasnelheid (Multirate) en afstanden tot 80km.

Product naamOmschrijvingExtra informatie
XFP-SRXFP Module,, MultiMode, 10Gbps 10 Gigabit Ethernet, Fibre Channel 10 Gbps, 850 nm, LC Connector, 300m Distance/Budget, with Digital DiagnosticsDatasheet
XFP-LRXFP Module, 10Gbps 10 Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, Fibre Channel 10 Gbps, 1310nm, LC Connector, 10km Distance/Budget, with Digital DiagnosticsDatasheet
XFP-ERXFP Module, 10Gbps 10 Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, Fibre Channel 10 Gbps, 1550nm, LC Connector, 40km Distance/Budget, with Digital Diagnostics> please sent met more information
XFP-ZRXFP Module, 10Gbps 10 Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, Fibre Channel 10 Gbps, 1550nm, LC Connector, 80km Distance/Budget, with Digital DiagnosticsDatasheet

CWDM
Coarse Wave Division Multiplexing (CWDM), is een techniek om 16 onafhankelijke verbindingen over een vezelpaar te transporteren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van verschillende golflengtes die bestaan uit verschillende kleuren ofwel kanalen. Opticonnects CWDM XFP tranceivers ondersteunen datasnelheden van 8Gbps tot 10Gbps en zijn beschikbaar in golflengtes tussen 1270nm en 1610nm. Zonder versterking kunnen afstanden tot 80km worden bereikt. Alle CWDM XFP tranceivers zijn ontworpen in combinatie met de Opticonnect Passive CWDM multiplexers.

Product naamOmschrijvingExtra informatie
XFPC-LR-xxXFP Module, 10Gbps Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, 10GFC, CWDM, 1470nm to 1610nm, LC Connector, 14dB Distance/Budget, with Digital Diagnostics> please sent met more information
XFPC-ER-xxXFP Module, 10Gbps Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, 10GFC, CWDM, 1470nm to 1610nm, LC Connector, 14dB Distance/Budget, with Digital Diagnostics> please sent met more information
XFPC-ZR-xxXFP Module, 10Gbps Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, 10GFC, CWDM, 1470nm to 1610nm, LC Connector, 23dB Distance/Budget, with Digital Diagnostics> please sent met more information

DWDM
Dense Wave Division Multiplexing (DWDM), is een techniek om 192 onafhankelijke verbindingen over een vezelpaar te transporteren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van verschillende golflengtes die bestaan uit verschillende kleuren ofwel kanalen. Opticonnects DWDM SFP+ tranceivers ondersteunen datasnelheden van 8Gbps tot 10Gbps en zijn beschikbaar in alle golflengtes die zijn vastgesteld in de ITU grid. Zonder versterking kunnen afstanden tot 80km worden bereikt. Alle DWDM SFP tranceivers zijn ontworpen in combinatie met de Opticonnect Passive DWDM multiplexers.

Product naamOmschrijvingExtra informatie
XFPD-ER-xxXFP Module, 10Gbps Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, 10GFC, 100 GHz ITU Grid DWDM ITU Grid, LC Connector, 14dB Distance/Budget, with Digital DiagnosticsDatasheet
XFPD-ZR-xxXFP Module, 10Gbps Gigabit Ethernet, SDH/Sonet, 10GFC, 100 GHz ITU Grid DWDM ITU Grid, LC Connector, 23dB Distance/Budget, with Digital DiagnosticsDatasheet