FiberTaps / Splitters

//FiberTaps / Splitters
FiberTaps / Splitters2018-11-06T10:21:04+00:00

Splitters / FiberTaps

Opticonnect produceert en levert diverse soorten splitters en fibertaps. Splitters in diverse verhoudingen, met en zonder case. Fibertaps worden gebruikt om signalen te dupliceren richting (security)analyse tools. Deze zijn zowel voor Single- als multimode toepassingen.  Naast het standaard assortiment worden ook taps op aanvraag/maat gemaakt.

Opticonnect produceert en levert Fiber Splitters en Taps voor diverse toepassingen.

Product naamOmschrijvingExtra informatie
OSC-1:64-SM-SC/APC1:64 splitter ABS box SC/APC 0.9mm 1M mini box -40~85 C.
OSC-1:64-SM-1UST-SC/APC1U 19” Steel enclosure with 1:64 splitter ABS box SC/APC 0.9mm G652D 1M mini box -40~85 C.
OSC-1:64-SM-1UAL-SC/APC1U 19” HQ aluminium enclosure with 1:64 Splitter ABS box SC/APC 0.9mm G652D 1M mini box -40~85 C.
Fiber Taps
SPM-MM-2x1Spliter Module MultiMode, passief , 2 x1, max. 8dB IL
SPM-MM-4x1Spliter Module MultiMode, passief , 4 x 1, max. 8dB IL