QSFP+

QSFP+2018-11-05T08:45:07+00:00

QSFP+

Opticonnect biedt een serie QSFP+ (Quad, 4-channel,Small Form-factor Pluggable +) transceivers voor communicatie over glasvezel met datasnelheden tot 40Gbps en afstanden tot 40km. De QSFP+ Optics zijn gestandaardiseerd en kunnen worden toegepast in verschillende type hardware; Switches, routers en servers van verschillende fabrikanten.

Opticonnect biedt een complete reeks van standard QSFP+ Optics. Opticonnects QSFP+ Optics zijn beschikbaar in datasnelheden tot 40Gbps. Waarbij Opticonnect de keuze biedt uit een vaste datasnelheid, een verstelbare datasnelheid (Multirate) en met of zonder Digital Diagnostics Monitoring (DDM). Afhankelijk van het type glasvezel ondersteunen de QSFP+ Optics een afstand tot 40km zonder behulp van optische versterking.

Standard Dual Fiber
Standard Dual Fiber QSFP+ tranceivers zijn geschikt voor een enkele verbinding, zoals een verbinding tussen twee switches. Opticonnect biedt Optics voor zowel MultiMode als SingleMode vezels, die toepasbaar zijn in de gangbare netwerkapparatuur. Opticonnects Dual Fiber QSFP+ Optics zijn beschikbaar in datasnelheden van 10Gbps(4×10) tot 40Gbps. Waarbij Opticonnect de keuze biedt uit een vaste datasnelheid, een verstelbare datasnelheid (Multirate), met of zonder Digital Diagnostics Monitoring (DDM) en afstanden tot 40km.

Product naamOmschrijvingExtra informatie
QSFP-SR4 QSFP+ module, 40Gigabit SR4, 100m, MM  850nm
QSFP-LR4-10QSFP+ module, 40Gigabit, LR4, 10km, SM, CWDM, 1270-1330nmDatasheet
QSFP-LR4-20QSFP+ module, 40Gigabit, LR4, 20km, SM, CWDM, 1270-1330nm
QSFP-LR4-30QSFP+ module, 40Gigabit, LR4, 30km, SM, CWDM, 1270-1330nm
DAC (QSP+, High speed Direct attached cable)
DAC-QQ-40-1QSFP+, High speed Direct Attach Cable, 40Gbps, 1m, 4 Channels 10/5/2.5Gbps, AWG 30Datasheet
DAC-QQ-40-3QSFP+, High speed Direct Attach Cable ,40Gbps, 3m, 4 Channels 10/5/2.5Gbps, AWG 30Datasheet
DAC-QQ-40-5QSFP+, High speed Direct Attach Cable, 40Gbps, 5m, 4 Channels 10/5/2.5Gbps, AWG 28Datasheet
AOC (Active Optical Cable, QSFP+ to SFP+)
AOC-QS-40-1QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps. 1 meter
AOC-QS-40-3QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps, 3 meter
AOC-QS-40-5QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps. 5 meter
AOC-QS-40-10QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps. 10 meter
AOC-QS-40-25QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps. 25 meter
AOC-QS-40-100QSFP+ to SFP+ Active Optical Cable, 40Gbps to 4 x 10GBps. 100 meter