Single Fiber WDM

///Single Fiber WDM
Single Fiber WDM2018-11-06T09:09:27+00:00

Single Fiber WDM

Single Fiber of BiDirectional WDM biedt een oplossing voor schaarse vezels, patchfouten en foutvermindering. Het bespaart ook kosten waar glasvezel moet worden gehuurd of op het moment van installatie. Er is geen reden om de technologie niet te gebruiken, het is een feit dat licht niet kan botsen, zelfs in zo’n smalle ruimte van een glasvezelkabel. Single Fiber WDM maakt gebruik van het feit dat de ontvanger in een optiek een veel bredere band heeft dan de zender, door een andere golflengte te gebruiken die vanaf de andere zijde wordt overgedragen, het resultaat is een perfecte schakel. Werken op verschillende golflengten is het enige verschil met Dual Fiber WDM.

Single Fiber CWDM

Opticonnect Single Fiber CWDM-multiplexers zijn beschikbaar in 2- en 4-link chassis of modules en kunnen worden gebruikt voor datasnelheden van 100 Mbps tot 100 Gbps, afhankelijk van de optic die voor de link wordt gebruikt, kunnen verschillende datasnelheden worden gecombineerd, evenals verschillende protocollen. De technologie vereist geen additionele stroomvoorziening.

Single Fiber DWDM

Opticonnect Single Fiber DWDM Multiplexers zijn beschikbaar in 4, 8 en 16 link-chassis of -modules en kunnen worden gebruikt voor datasnelheden van 100 Mbps tot 100 Gbps, afhankelijk van de optic die voor de link wordt gebruikt, kunnen verschillende datasnelheden worden gecombineerd, evenals verschillende protocollen . De technologie vereist geen additionele stroomvoorziening.

De beschikbare OADM’s kunt u in onderstaande tabel vinden:

Product naamOmschrijvingExtra informatie
CWMDS (Coarse Wave Devision Multiplexer, Single Fiber)
CWMDS-02CWDM Single Fiber, set of two 2 Channel Mux/Demux chassis, West side (CWMDS-02-A) first Channel 1530 and East side(CWMDS-02-B) first Channel 1510, 1U 19" chassis, LC/UPC Connectors
CWMDS-04CWDM Single Fiber, set of two 4 Channel Mux/Demux chassis, West side (CWMDS-04-A) First Channel  1470nm and East side (CWMDS-04-B) First Channel  1490nm, 1U 19" chassis, LC/UPC Connectors
DWMDS (Dense Wave Devision Multiplexer, Single Fiber)
DWMDS-08DWDM Single Fiber, Set of two 8 Channel Mux/Demux chassis, West side (DWMDS-08-A) First Channel  21 and  East side (DWMDS-08-B) First Channel  21, 1U 19" chassis, LC/UPC Connectors, Odd Channels
DWMDS-04DWDM Single Fiber, set of two 4 Channel Mux/Demux chassis, West side (DWMDS-04-A) First Channel  21 and East side (DWMDS-04-B) First Channel  21, 1U 19" chassis, LC/UPC Connectors, Odd Channels
DWMDS-16DWDM Single Fiber, set of two 16 Channel Mux/Demux chassis,  West side (DWMDS-16-A) First Channel  21 and East side (DWMDS-16-B)First Channel  21, 1U 19" chassis, LC/UPC Connectors